Kurumsal

1955 yılında Süleyman Bursalı tarafından manifatura mağazasıyla temelleri atılan ve yapılan başarılı çalışmalarla bugünlere gelen Bursalı Tekstil, yoluna ilk günkü inanç ve azimle devam etmektedir. 3 kuşaktır tekstil sektöründe faaliyet gösteren Bursalı Tekstil, 2000'li yılların başından itibaren yeni sektörlere girmiştir. 

Başarılı yönetimi ile yurt ölçeğindeki şirketleri bünyesinde barındıran ve yaklaşık 1.000’i aşkın kişinin istihdam edildiği bir kurum haline gelen Bursalı Tekstil, günümüzde Tekstilin yanı sıra, Dış Ticaret, Turizm ve Gayrimenkul Geliştirme/İnşaat sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 

Bursalı Grubu şirketleri, faaliyet gösterdikleri alanlarda, gerek üretim kaliteleri, gerekse vizyon ve felsefeleri ile belirleyici konumda olmayı amaç edinmiş, sürekli ilerleyerek üretime, kaliteye, ihracata ve istihdama katkılarını artırmak için giderek daha büyük ve güçlü olmayı hedeflemişlerdir. 

Kurucusu Süleyman Bursalı’nın "Hayattaki en büyük miras dürüstlüktür" ilkesi, Bursalı Tekstil’in başarısının kaynağı olmuştur.


Bursalı Tekstil Bursalı Tekstil Bursalı Tekstil Bursalı Tekstil Bursalı Tekstil Bursalı Tekstil

Copyright  2020 , Bursalı Tekstil. Tüm Hakları Saklıdır